Vyberte stránku

Doprava

Jak nakupovat

Objednávku můžete uskutečnit on-line v našem eshopu, který je pro Vás otevřen 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Samozřejmostí je i objednávka po telefonu na čísle 724 177 489 nebo na emailové adrese info@palosanto.cz

Naší snahou je expedovat zásilky do dvou pracovních dnů od objednávky v rámci České republiky. V případě zahraniční dodávky s Vámi upřesníme podmínky doručení ke vzájemné spokojenosti. Ve výjimečných případech může nastat situace, kdy produkt není na našem skladě. V takovém případě Vás budeme neprodleně informovat.

Nabízené způsoby dopravy a platby:

1.Česká pošta / doporučený dopis s dobírkou = 109,- Kč. Od podání balíku je zboží dodáno do 24 – 48 hodin. Česká pošta Vám zašle email nebo SMS o tom, kdy vám doručí balík. Pokud Vás Česká pošta nezastihne na adrese, zanechá Česká pošta písemné upozornění o uložení zásilky. Ta je na poště uložena po dobu 14 dnů.

2.Česká pošta / doporučený dopis s platbou přes PayPal, Mastercard, Visa = 79,- Kč. Od podání balíku je zboží dodáno do 24 hodin. Česká pošta Vám zašle email nebo SMS o tom, kdy vám doručí balík. Pokud Vás Česká pošta nezastihne na adrese, zanechá Česká pošta písemné upozornění o uložení zásilky. Ta je na poště uložena po dobu 14 dnů.